Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  .:::FRMTURKA::..:::FRMTURKA::.  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  FORUMTURKA ARAÇ ÇUBUĞUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.....FORUMTURKA ARAÇ ÇUBUĞUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.....  

Hııı....

YazarMesaj
яєaLisT
S.Moderatör
S.Moderatör
яєaLisT

Kadın
NERELİSİNİZ? : Napıcan???
İş/Hobiler : forumla uğraşmak..:)
Karizma : Hııı.... R11wp5
Takım : Hııı.... Fenerb11
Ruh Hali : Hııı.... Delibo10
FTL : 27451
Teşekkür : 0

Hııı.... Empty
MesajKonu: Hııı....   Hııı.... EmptyPtsi Haz. 29, 2009 3:59 pm

Ne oldu çocuk!

- Bitti!

- Nasıl?

- Bİlmem!

- Hani bitmezdi, hani hep sürecekti?

- Bilmem bitti işte…

- Yanıldın yani ?

- Benmi, evet galiba… Yanıldım…Tanıyamadım, yada ne biliyim!…Yetmez değilmi ?

- Ne yetmez ?

- Birini tanımak için bir ömür harcasan yine yetmez…?

- Evet yetmez… İşin aslı kimse bir ömrünü anlamak için harcayacağın kadar deger etmez…

- Nasıl.? Sen ne yapıyorsun.Anlamaya çalışmıyormusun…?

- Yok çalışmıyorum bi süre sonra farkına vardıgımda bıraktım, insanların bir şeylere değip değmediğini anlamaya çalışmayı!…

- Kötü çok kötü…

- Başka çaren yok !…

- Var bence olmalı… o kadar umutsuz olmamalı…Ne kadar kötü birşey, sadece birini hayatına, hayatında olması için yada her hangi bir ihtiyacın için bulundurman ona bir materyal gibi bakman ne kadar kötü…Birşeylere deymediğini görmene ragmen bunu sırf biri var demek için sürdürmen yanlışlarını değersizliğini görmezden gelmen ihaneti hırsızlığı vefasızlığı sürekli sürdürmesine izin vermen…Herkes aynı değildir dimi herkes senin benim gibi yaşamıyodur hayatı bir yerlerde gerçekten birşeyleri hakkıyla yaşayanlar hakkıyla bir şeyleri paylaşmanın gururunu yaşıyordur dimi ?

- Hıı…

- Hıı…

Hııı....
1 sayfadaki 1 sayfası